Gerçek Vefk İçin Ne Gereklidir?

Vefk, başka bir gayb alemi ile dünya arasındaki bağlantının kurulmasına en önemli kapılardan biri. İsteklerinize ve arzularınıza, islamiyette yeri olan Vefk yöntemi ile kavuşmanız mümkün. Elbette her konuda olduğu gibi, vefkte de yaptığınız çalışmanın sonuca ulaşması için mutlaka işinin ehli bir hocaya ihtiyacınız var. Her çalışmada olduğu gibi, vefkte de başarısızlık riski var ve bu risk, işin diğer manevi çalışmalara kıyasla çok daha zor olmasından dolayı çok daha büyük.

Vefk, sadece basit bir kağıt üzerine yazılan Arapça sözcüklerden ve okunan dualardan ibaret değildir. Bambaşka bir alemden gelen ve tamamen dünyevi aleme direk olarak etki eden çalışmalardan oluşan vefkler, doğru şekilde yapılmadığı sürece en ufak bir etkiye bile sahip olamaz.

Çoğu medyum hoca, birkaç gün içerisinde vefk yazdığını iddia ederek anlamsız şekiller ve sözcükler içeren kağıtlar yollamaktadır. İnsanları mağdur eden ve hatta yanlış yapılmış çalışmalar nedeniyle ciddi şekilde tehlikeye sokan bu şarlatanlar, hem cebe hem de maneviyata en büyük kötülüğü yapmakta, en büyük yarayı açmaktadır.

Gerçek bir vefk yazılabilmesi için en az 5 güne ihtiyaç duyulur. Astrolojik olarak yıldız zamanlarının hesaplanması, bu hesaplamaların duaya ve büyülü yazılara dökülmesi zaman alır. Eğer vefk aceleye getirilirse etkisi görülmez ve kimi zaman yanlış yapılması nedeniyle zarar verir.

Vefk aynı zamanda her kağıda yazılamaz. Sadece belli başlı kağıtlara, kullanım amacına göre değişen şekillerde yazılan bu özel çalışmalar üstün bir bilgi ve yorum yeteneği gerektirir. Kendisinin vefk yazdığını söyleyen bir hoca, mutlaka astroloji, astronomi ve ebced bilmelidir. Bunların her birini ustalık derecesinde bilmesi gerektiği gibi, aynı zamanda numeroloji ve harf ilimleri gibi destekleyici manevi çalışmaları da yapabiliyor olması gereklidir.

Hayatın akışına direk olarak gayb alemlerinden gelen enerjiler ile müdahale eden bu çalışmalarda mutlaka doğru adımlar atılmalı, doğru kişiler ile çalışılmalıdır. En ufak bir hatanın bile günlerce uğraşılan çalışmayı bozacağını göz önünde bulundurarak, vefk yazacak hocanın kesinlikle profesyonel olması gerektiğini görebilirsiniz.

Vefk yazdırmak istiyorsanız, başvurduğunuz hocanın bilgisini sorgulamalı ve referanslarını mutlaka okumalısınız. Bunu yapmadığınız sürece dolandırıcı medyumların ağına düşebilir, umutlarınızı ve paranızı şarlatanlara kaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s