Vefk Bozulur Mu?

Her türlü büyü bozulur ancak büyü olmayan çalışmaların bozulması gibi bir şey söz konusu değildir. Özellikle bu çalışmalar pozitif bir amaç için gerçekleştiriliyorsa, özel olarak bozma çalışması gerçekleştirilmediği sürece bozulması mümkün değildir. Vefkler de bunların başında gelmektedir. Vefk yapan hocalar, gayb alemlerinin bilinen en karmaşık çalışmalarından birini gerçekleştirir. Malzemesinden uygulamasına kadar çok farklı detaylara sahip olan bu çalışmaların doğru gerçekleştirilebilmesi büyük tecrübe ister. Tecrübe, bilgi birikimi ve çok daha fazlasını sağlayan bir medyum hoca tarafından yapılan vefk, hiçbir zaman etkisini yitirmez ve ömür boyu kendisini talep eden kişiye yardım etmeye devam eder.

Vefk yapan hocalar, çoğu zaman çalışmalarının etkilerini güçlendirmek için bir takım özel uygulamalar yaparlar. Bu durum, hem vefkin etkisinin ömür boyu devam etmesini garantiler, hem de yapılacak olan işlemin daha hızlı sonuçlanmasını sağlar.

Her büyü ve manevi alemle alakalı çalışma bozulabilir. Fakat bu çalışmaların kendiliğinden bozulması veya etkisini yitirmesi imkansızdır. Özellikle vefk çalışmalarında vefkin kendiliğinden etkisini yitirmesi görülmemiş bir şeydir. Vefk yapan hocalar da bu konuda hemfikirdir.

Vefk çalışmaları gaybi alemleri yansıtır ve istenen her şey için uygulanabilir. Eğer bir vefk çalışması bozulmak isteniyorsa, bunun için medyum hoca tarafından özel bir çalışmaya ihtiyaç duyulur. Çok kadim bilgiler içermesi nedeniyle, vefkin etkisini ortadan kaldırmak basit bir işlem değildir. Bir vefk bozulacaksa, mutlaka vefk yapan hocalardan biriyle çalışılmalı ve tecrübeli kişiler tarafından işlem gerçekleştirilmelidir.

Vefk yapan hocalar nadiren vefk bozma işlemi ile karşılaşırlar. Vefkler çoğu zaman ömürlük olacak şekilde, olumlu amaçlar ile yaptırılır. Gerçekten vefk yaptıran bir kişi, hiçbir zaman etkisinin azaltılmasını veya bozulmasını talep etmez.

Kötü niyetli insanlar tarafından size ait vefkin bozulmasına çalışılabilir. Ancak çok istisnai durumlar haricinde bu da mümkün değildir. Vefkin bozulabilmesi için, yazılmış olan kağıt üzerinde işlem yapmak gereklidir. Vefk yapan hocanın verdiği bu kağıdı iyi saklamanız ve kötü niyetli insanların eline vermemeniz halinde, yaptırdığınız vefkin siz istemediğiniz sürece bozulması imkansız olacak ve hayatınıza iyi anlamda katkı sağlamaya devam edecektir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s