Medyum Ali Hoca

Dünya üzerinde, tarihi kabilelerden başlayıp modern toplumlara kadar ortak nadir geleneklerden olan manevi dünya, çağımızda da temsilcileri tarafından devam ettirilmekte. Bu dünyaya ait enerjileri ve bu enerjilerin nasıl kullanılacağına dair çalışmaları gerçekleştiren insanlar, halen bu işin eğitimini almaya ve öğrenciler yetiştirmeye devam ediyor. Medyum Ali Hoca ‘nın da ülkemizde temsilini yaptığı bu iş, giderek artan bir talep ile insanların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Pek çok insanın aklında, bir medyum imajı çizebilmek oldukça zor. Özellikle yanlış anlatılmalar, pek çok kişinin farklı tasvir etmesi ve buna benzer sebeplerden dolayı, medyum denildiği zaman akla gelen pek bir şey bulunmuyor. Fakat, Medyum Ali Hoca gibi bu işe gönül veren isimlerin sabırla ve yılmadan yaptıkları açıklamalarda, bu insanların hangi alanlarda faaliyet gösterdiklerini ve ne gibi konularda başarılı olduklarını anlamak mümkün.

Medyum Ali Gürses, uzun süredir bu işin içinde olan ve halen insanlara yardım etmeye devam eden bir isim. Başta büyüler olmak üzere, büyü ile alakalı tüm uygulamaları, vefk ve yıldızname gibi çalışmaları ve muskaları yapabildiğini ifade eden Medyum Ali Hoca, bu alanların istenen sonucu almak için kullanabileceğini belirtiyor.

Uzun yıllar boyunca eğitim alması bir yana, pek çok kişi tarafından olumlu görülen deneyimler elde etmiş olması, Medyum Ali Hoca’yı bu işin Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden biri konumuna oturtuyor. Ülkemizdeki medyumluk işinin zedelenen imajını düzeltmek için canla başla çabalayan ve pek çok kişi tarafından takdir edilen Medyum Ali Gürses, hem Türkiye’de, hem de Avrupa’da yaşayan çok sayıda danışana sahip. Aşk büyülerinden vefklere kadar, geniş bir skala ile hizmet veren medyum Ali Hoca, uygulamalarında herkese özel bir harita çıkarması nedeniyle, neredeyse yüzde yüz başarı oranına sahip.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s